Rucsac Targus Work & Play Fitness, 15.6", Gri
Primul rucsac Work and Sports . Compartiment dedicat pentru laptop cu un ecran de pana la 15.6".Bretele buretate si confectionate dintr-un material respirabil.Pe spate este prezenta o plasa pentru ventilarea aerului.Compartiment pentru imbracaminte.Compartiment incaltaminte. Include un sac de rufe detasabil si un sac de spalare portabil, cu inchidere Velcro. O multime de buzunare.
| Caracteristici | |
| Adancime | 24 cm |
| Altele | Rezistent la socuri, Compartiment pentru tableta, Maner transport, Bretele ajustabile, Spate captusit, Buzunare externe. |
| Brand | Culoare |
| Compatibilitate maxima laptop | 15,6 inch |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 49 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Material | Poliester |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Rucsac laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software












