Rucsac notebook Targus, Prospect 15"-16", Black
Transporta laptop-ul in conditii de siguranta si cu usurinta in aceast rucsac de calitate Prospect. Laptop-ul va ramane protejat intr-un compartiment captusit, suspendat, care sa permita suficient spatiu pentru alte lucrurile. Cu bretelele confortabile, reglabile si securitatea unui buzunar cu fermoar frontal, acest rucsac este ideal pentru in timpul calatoriilor.
| Caracteristici | |
| Adancime | 8cm |
| Altele | Bretele reglabile, |
| Brand | Targus |
| Compatibilitate maxima laptop | 15-16inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 49cm |
| Lungime | 32cm |
| Material | Poliuretan |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Rucsac laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software









