Rucsac laptop Targus GeoLite Advanced 15.6", Negru Ocean
Pentru profesionistii moderni si pentru cei care se ocupa de trendul mobil, noua gama Geolite imbina protectia, confortul si accesibilitatea, toate intr-una.Un amestec durabil de material si stil ofera o capacitate de stocare ampla in modele compacte si sofisticate.Suportul Multi-Fit ofera o forma confortabila pentru laptop-uri intre 12.5-15.6 ".Datorita sistemului integrat de prindere pe panoul din spate, acesta permite asezarea sigura pe un troler atunci cand este utilizat pentru deplasari mai lungi sau incarcaturi mai grele.Confortul este dat de bretelele de umar reglabile, designul spate al canalului de aer respirabil si accesibilitatea buzunarelor frontale cu fermoar.
| Caracteristici | |
| Adancime | 13.4cm |
| Altele | Maner transport, Bretele umar reglabile, Prindere troler, Buzunare frontale cu fermoar. |
| Brand | Targus |
| Compatibilitate maxima laptop | 15.6inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 47cm |
| Lungime | 31cm |
| Material | Nylon Poliuretan |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Rucsac laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software











