Rucsac laptop Targus Drifter, 17", Negru/Gri
Este un rucsac extrem de dur si durabil, conceput pentru a transporta si proteja laptop-urile de pana la 17 ", cu compartimente spatioase si buzunare multiple pentru a va purta lucrurile. Un compartiment pentru laptop, va mentine dispozitivul securizat si separat de alte elemente, iar compartimentul principal expansiv include un compartiment si un buzunar pentru accesorii.Are o baza rezistenta la apa, inchidere cu fermoar dur si un maner rezistent si ergonomic. Curelele de umar foarte captusite ofera confort la transport. Captuseala groasa pe panoul din spate are un compartiment mare ascuns cu fermoar, care este amplasat strategic pentru a oferi suport lombar pentru spate.
Construit din materiale de nylon durabile,rezistent la apa, Panoul din spate cu plasa de aer pentru confort si racire; curele premium cu reglabilitate superioara; accente metalice durabile si inchidere cu fermoar. Complet cu mai multe compartimente cu fermoar; compartiment pentru documente; compartiment pentru laptop; maner puternic ranforsat; doua buzunare laterale de sticla de apa si multe altele.
| Caracteristici | |
| Adancime | 20.06cm |
| Altele | Rezistent la apa, Bretele captusite si reglabile, Rezistent impotriva uzurii, Compartiment sticla apa. |
| Brand | Dell |
| Compatibilitate maxima laptop | 17inch |
| Culoare | Negru/Gri |
| Inaltime | 51cm |
| Lungime | 37cm |
| Material | Nylon |
| Numar compartimente exterioare | 9 |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Rucsac laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software










