Rucsac laptop Targus Drifter 17.3", Black/Gray
Rucsacul Targus Drifter este extrem de dur si durabil, conceput pentru a transporta si proteja laptop-urile cu dimensiuni de ecran de 17,3", cu compartimente spatioase si buzunare multiple pentru a va purta lucrurile. Un compartiment pentru laptop, care se pastreaza, va mentine dispozitivul securizat si separat de alte elemente, iar compartimentul principal expansiv include un compartiment si un buzunar pentru accesorii. In spatele manerului de prindere intarit, exista un buzunar rezistent la zgariere, perfect pentru depozitarea accesoriilor fragile, cum ar fi ochelarii.
Rucsacul are o baza rezistenta la apa, inchidere cu fermoar si un maner armat modelat. Curelele de umar foarte captusite ofera confort de transport. Spatarul de pe panoul din spate are un compartiment mare ascuns cu fermoar, care este amplasat strategic pentru a oferi suport lombar pentru spate.
| Caracteristici | |
| Adancime | 10cm |
| Altele | Protectie umeri, Rezistenta la apa, Blocare. |
| Brand | Targus |
| Compatibilitate maxima laptop | 17.3inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 37cm |
| Lungime | 51cm |
| Material | Poliester |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Rucsac laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software









