Rucsac laptop Targus Corporate Traveller, 15-15.6", Negru
Un rucsac de laptop premium, cu o capacitate excelenta de organizare, buzunare multiple si optiuni de stocare pentru fisiere, carti si accesorii. Protectie exceptionala a laptopului cu un compartiment SAFEPORT de protectie a aerului patentat. Exteriorul din nailon de calitate militara este construit pentru a rezista la uzura si calatoria de zi cu zi, iar confortul transportului este asigurat prin manerul de prindere si curelele flexibile pentru umar, care distribuie uniform greutatea pe umerii dumneavoastra.
Rucsac de laptop de inalta calitate, cu exterior din nailon balistic de calitate militara;
Sistemul de protectie impotriva aerului SAFEPORT pentru o protectie exceptionala a laptop-urilor de pana la 15,6";
Curele flexibile pentru umar pentru reducerea socului, panoul din spate al ochiului de plasa si manerul de prindere turnat.Excelenta organizare cu compartimente multiple si husa de accesorii detasabila.
| Caracteristici | |
| Adancime | 91 cm |
| Altele | Maner transport, Bretele ajustabile, Spate captusit, Buzunare externe. |
| Brand | Targus |
| Compatibilitate maxima laptop | 15.6 inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 51 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Material | Nylon |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Rucsac laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software














