Rucsac laptop Targus CitySmart Professional, 15.6", Negru/Gri
Conceput pentru a se potrivi cu laptopul si viata dumneavoastra, cu compartimente flexibile dedicate pentru transportul urban.Designul capacului cu carcasa solida ofera o solutie inovatoare de stocare pentru accesorii, cum ar fi cabluri, incarcatoare sau ochelari.Functia de deplasare satisface stilul minimalist.Buzunare si compartimente organizate intuitiv, inclusiv o statie de lucru, astfel incat sa puteti gasi intotdeauna ceea ce cautati.Materiale usoare, durabile.Buzunar suplimentar pentru tablete.Curele de umar si captuseala spate ventilate pentru confort maxim. Cureaua de carucior se ataseaza usor la bagajele dvs.
| Caracteristici | |
| Adancime | 16.5 cm |
| Altele | Captuseala exterioara spate, Maner transport, Compartiment sticla apa, Buzunare accesori. |
| Brand | Targus |
| Compatibilitate maxima laptop | 15.6 inch |
| Compatibilitate minima laptop | 12.5 inch |
| Culoare | Negru/Gri |
| Inaltime | 47 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Material | Poliester |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Rucsac laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software










