Rucsac laptop Targus CitySmart Essential Multi-Fit, 12.5-15.6", Negru
Design compact, cu compartimente dedicate de depozitare pentru a se potrivi cu naveta urbana.Functia de deplasare satisface stilul minimalist.Buzunare si compartimente organizate intuitiv, inclusiv o statie de lucru, astfel incat sa puteti gasi intotdeauna ceea ce cautati.Materiale usoare, durabile.Buzunar suplimentar pentru tablete.Curele de umar si captuseala spate sunt ventilate pentru confort maxim.Cureaua de carucior se ataseaza usor la bagajele dvs.
| Caracteristici | |
| Adancime | 15 cm |
| Altele | Captuseala exterioara spate, Maner transport, Bretele ajustabile, Buzunare externe. |
| Brand | Targus |
| Compatibilitate maxima laptop | 15.6 inch |
| Compatibilitate minima laptop | 12.5 inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 47 cm |
| Lungime | 30.5 cm |
| Material | Policarbonat |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Rucsac laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software










