Rucsac Laptop Targus CityGear, 14", Negru
Rucsac Targus CityGear este perfect pentru calatorii.Transporta device-urile in acest rucsac subtire cu un stil casual, capacitate inteligenta si transport confortabil.Sistemul de protectie incorporat Dome protejeaza dispozitivele dumneavoastra pe parcursul calatoriilor cu straturi de absorbtie a socurilor integrate in buzunare, pentru a disipa presiunea si pentru a proteja laptop-ul, tableta sau alte dispozitive din interior.Cu buzunare din plasa cu fermoar, astfel incat sa puteti vedea ce e inauntru si spatiu pentru notebook-uri si papetarie, puteti sa va pastrati lucrurile organizate in compartimentele desemnate.
| Caracteristici | |
| Adancime | 2.5 cm |
| Altele | Bretele ajustabile, Maner transport, Compartiment sticla apa, Captuseala exterioara spate, Buzunare accesori, |
| Brand | Targus |
| Compatibilitate maxima laptop | 14 inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 34.9 cm |
| Lungime | 24.9 cm |
| Material | Poliuretan |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Rucsac laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software












