Rucsac Laptop Dell Urban, 15.6"
Transportati-va laptop-ul, tableta si documentele in siguranta cu Dell Urban Backpack. Subtire si compact, rucsacul poate depozita notebook-uri cu diagonala de pana la 15.6". Stocati cu usurinta si tableta in buzunarul dedicat. Documentele si dosarele pot fi stocate si organizate cu usurinta in compartimentul principal, spatios.Rucsacul este realizat din material rezistent, baza fiind intarita pentru a adauga durabilitate. Inchiderea se face prin fermoare.In partea superioara se regaseste un maner pentru transport ,iar bretelele sunt ajustabile si confortabile. In plus, regasiti buzunare pentru accesorii, iar in partile laterale se afla doua buzunare pentru sticle.
| Caracteristici | |
| Adancime | 17.78cm |
| Altele | Maner, Bretele ajustabile, Compartiment sticla apa, Compartiment documente, Compartiment tableta. |
| Brand | Dell |
| Compatibilitate maxima laptop | 15.6inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 48cm |
| Lungime | 33cm |
| Material | Poliester |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Rucsac laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software








