Rucsac laptop Asus Nereus 16", Negru
Rucsacul ASUS Nereus ofera protectie eleganta pentru laptopuri cu afisaje de pana la 16 inci. Designul sau subtire si usor este completat de un strop de culoare neagra si rosie. Rucsacul Nereus este confortabil de purtat toata ziua, deoarece are un panou din spate captusit si curele de umar si cantareste doar 0,5 kg. Mai multe buzunare de stocare permit stocarea in conditii de siguranta a obiectelor personale, fie ca este vorba de telefonul dumneavoastra inteligent, de tableta sau de cabluri de incarcare!
Buzunarele cu acces facil permit stocarea in siguranta a bunurilor tale.Maner de prindere de sus, panou din spate captusit si curea de umar pentru o utilizare confortabila.Compartiment intern mare pentru laptopuri cu afisaje de pana la 16 inci.Cantareste doar 0,5 kg pentru utilizare toata ziua.Schema eleganta a culorilor alb-negru.
| Caracteristici | |
| Adancime | 12cm |
| Altele | Maner transport, Panou din spate captusit, Bretele reglabile. |
| Brand | Asus |
| Compatibilitate maxima laptop | 16inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 45cm |
| Lungime | 31.5cm |
| Material | Poliester |
| Tip produs | Rucsac laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software









