Husa Laptop Targus CityLite 13", Gri
Husa subtire si usoara pentru laptop, perfecta pentru protejarea tehnologiei dumneavoastra atunci cand sunteti in deplasare.Design urban contemporan.Captuseala premium moale pentru a va proteja dispozitivul de lovituri si zgarieturi.Gama CityLite se bucura de protectie contemporana si clasa superioara de protectie pentru a crea husa perfecta pentru laptop. Cu o captuseala moale interioara, aceasta husa moderna este conceputa special pentru a se potrivi cu MacBook Pro de 13" pentru o potrivire perfecta, sigura si un aspect modern, durabil.
| Caracteristici | |
| Adancime | 2.7cm |
| Altele | Captuseala interioara moale, Husa subtire si usoara. |
| Brand | Targus |
| Compatibilitate maxima laptop | 13inch |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 24cm |
| Lungime | 33.5cm |
| Material | Textil |
| Material interior | Captuseala moale |
| Tip produs | Husa laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software








