Geanta laptop Targus Classic ,13.4", Negru
Aceasta colectie de genti pentru laptop aduce un aspect modern in designul clasic. Fiecare geanta este atent confectionata cu o abordare eleganta a practicitatii. Construita din materiale de calitate, fiecare geanta are o sectiune protectoare pentru laptop, astfel incat sa puteti fi sigur ca laptopul este in siguranta. Cureaua de umar este ajustabila, are protectie moale pentru confortul dvs. si poate fi detasata complet, daca doriti. Pastrarati lucrurile organizate cu usurinta, geanta avand o selectie de buzunare cu dimensiuni proiectate pentru confort, usor accesibile in partea din fata a fermoarului.
| Caracteristici | |
| Adancime | 7cm |
| Altele | Curea umar detasabila, Compartiment telefon, Compartiment pixuri. Manere transport. Compartiment accesorii. |
| Brand | Targus |
| Compatibilitate maxima laptop | 13.4inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 22.7cm |
| Lungime | 32.5cm |
| Material | Poliester |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Geanta laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software








