Geanta laptop Targus CitySmart Slimline, 14-15.6", Black/Gray
Combinand functionalitatea in miscare cu stilul urban, gama City Smart este plina de temperament minimalist. Dispunand de un suport inovator Multi-Fit in compartimentul pentru laptop, care poate gazdui cu usurinta o gama de echipamente de dimensiuni diferite, aceasta servieta pentru laptop este conceputa pentru a transporta si proteja laptop-urile intre 14” si 15.6", cu o forma confortabila. Combinand un design subtire cu buzunare si compartimente dedicate pentru accesoriile dumneavoastra, aceasta servieta este ideala pentru transportatorul urban. Cureaua reglabila pentru umar asigura confortul in timpul transportului.
| Caracteristici | |
| Adancime | 8cm |
| Altele | Bretea de umar reglabila, Multiple compartimente. |
| Brand | Targus |
| Compatibilitate maxima laptop | 15.6inch |
| Compatibilitate minima laptop | 14inch |
| Culoare | Negru/Gri |
| Inaltime | 37cm |
| Lungime | 41cm |
| Material | Poliuretan |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Geanta laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software








