Geanta laptop Targus CityGear Slim 12-14", Black
Construit pentru a proteja si transporta laptop-uri pana la 14 inch tablete cu spatiu pentru accesoriile si instrumentele de afaceri.Este o geanta super-subtire ideala pentru Ultrabook-uri, laptop-uri convertibile sau tablet.Cu buzunarele si compartimente pentru laptop, tableta, accesorii si articole de papetarie, City Gear ramane extrem de subtire.
| Caracteristici | |
| Adancime | 24.9cm |
| Altele | Curea umar detasabila, Manere transport, Multiple compartimente. |
| Brand | Targus |
| Compatibilitate maxima laptop | 14inch |
| Culoare | Negru mat |
| Inaltime | 2.5cm |
| Lungime | 34.9cm |
| Material | Poliuretan |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Geanta laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software










