Geanta Laptop Targus , 15.6", Black
Proiectat cu simplitate, aceasta geanta este ideala pentru a transporta notebook-uri cu ecrane de pana la 15.6”; Include o statie de lucru, existand spatiu de stocare sufficient pentru toate accesorile de telefonie mobile si captuseala pentru protectia laptop-ului dumneavoastra.Dispune de un maner nituit si curea de umar detasabila si captusita, pentru un confort sporit atunci cand esti in miscare.
| Caracteristici | |
| Adancime | 8cm |
| Altele | Buzunar exterior, Compartiment pixuri, Protectie umar, Buzunare accesorii. |
| Brand | Tragus |
| Compatibilitate maxima laptop | 15.6inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 31cm |
| Lungime | 40cm |
| Material | Poliester |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Geanta laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software









