Geanta laptop Lenovo Casual Toploader T210, 15.6", Negru
Stilul compact de design al gentii pentru laptop Lenovo 15.6 Casual Toploader este perfect pentru munca si scoala. Dispune de o tesatura rezistenta din poliester din fire de zapada si design simplificat cu un interior captusit pentru a proteja caietele si obiectele importante. Buzunar frontal cu fermoar cu acces rapid. bretelele reglabile il fac confortabil pentru intreaga zi.Buzunare interioare si exterioare foarte spatioase interiorul este captusit cu material care protejeaza computerul de posibile daune.Curea de umar detasabila.
| Caracteristici | |
| Adancime | 4cm |
| Altele | Manere transport, Curea ajustabila Compartiment captusit pentru notebook |
| Brand | Lenovo |
| Compatibilitate maxima laptop | 15.6inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 30cm |
| Lungime | 40cm |
| Material | Poliester |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Geanta laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software









