Geanta Laptop HP Essential Top Load
Este o geanta de transport,cu deschidere superioara , portabila usoara si rezistenta, care include spuma de mare densitate pentru a proteja computerul portabil cand calatoriti intre intalniri in sau in afara biroului.Geanta are doua manere fine si o curea de umar care este utila cand doriti sa aveti mainile libere.Spatiul de depozitare amplu are un interior cu doua compartimente cu captuseala din spuma de mare densitate, pentru a va ajuta sa protejati computerul portabil, impreuna cu diversele accesorii si documente.Are un buzunar exterior cu locasuri pentru obiecte utile precum stilouri, carduri, telefon celular si o banda lata prin care poate fi trecut manerul unui carucior, pentru a fi transportata comod cu alte bagaje.
| Caracteristici | |
| Adancime | 8.8cm |
| Altele | Manere, Buzunar exterior, Buzunare interioare, Blocare, Bretea de umar reglabila. |
| Brand | HP |
| Compatibilitate maxima laptop | 15.6inch |
| Compatibilitate minima laptop | 15inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 28.5cm |
| Lungime | 40.6cm |
| Material | Poliester |
| Numar compartimente interioare | 2 |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Geanta laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software







