Geanta laptop Dell Professional Lite, 14", Negru
Cu mult spatiu interior si buzunare desemnate, compartimente pentru laptop, tableta, accesorii si articole de papetarie, aceasta geanta pastreaza un profil subtire.Prinde-o de manere. Cu ajutorul bretelelor captusite si curelele pentru troller va pastrati confortul in miscare.
| Caracteristici | |
| Adancime | 11 cm |
| Altele | Curea de umar, Maner transport, Curea ajustabila. |
| Brand | Dell |
| Compatibilitate maxima laptop | 14 inch |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 37 cm |
| Lungime | 39 cm |
| Material | Synthetic |
| Tip produs | Geanta laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software









