Geanta laptop ASUS Nereus, 15.6", Negru
Geanta este fabricata dintr-un material rezistent la umiditate, protejand laptopul dumneavoastra de eventuale accidente.Interiorul compartimentului principal este captusit, pentru siguranta sporita a laptopului dumneavoastra. Cureaua de umar este detasabila si se ajusteaza in functie de nevoile dumneavoastra.
| Caracteristici | |
| Adancime | 8cm |
| Altele | Curea detasabila, Compartiment telefon, Compartiment documente. |
| Brand | Asus |
| Compatibilitate maxima laptop | 15.6 |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 32.5cm |
| Lungime | 42.5cm |
| Material | Poliester |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Geanta laptop |
Produsele prezentate sunt comercializate in ambalajul original al producatorului. Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor.Imaginile produselor prezentate pe site sunt cu titlu de prezentare si pot diferi in orice mod (culoare, aspect etc.) de imaginile produselor livrate, acestea putand prezenta abateri minore de la pozele si descrierile prezentate pe site, acestea se pot modifica in functie de actualizarile producatorilor fara anuntarea prealabila a utilizatorilor.

Accesorii Auto
Cabluri & conectica
Laptopuri, Componente & Accesorii
PC, Periferice & Software










